Randevu Alın
FOLLOW
KOLEKSİYON

GÜN & AY

25 seneyi aşan tecrübemizle hiç kimsenin görmediği özgün bir açıyla bakıp ihtiyacınız olanı görebiliyoruz ve en doğru seçimleri yapmanıza eşlik ediyoruz.

Scroll

GÜN & AY’ın GELİNLİKLERİ

GÜN & AY’ın ilk gelinlikleri, 1988 yılında Anne Günay Kocaoğlu tarafından Akçakoca’da bulunan ve tüm çocuklarının doğdukları evlerinin alt katındaki atölyede dikilmeye başlandı.

01.

Sevgi ile hazırlanan gelinliklerin macerası 4 sene sonra aileyi İstanbul macerasına taşıdı.

Fatih’te ve hemen ardından Kadıköy’de açılan 2 mağaza ile kısa sürede GÜN&AY ismi birçok gelinin en özel hatıralarında yerini aldı ve aralarında Ebru Gündeş, İmer Özgün, Ayşen Tan, Volga Tamöz, Melis Kaygılaroğlu’nun da bulunduğu birçok ünlü ismin de tercihi oldu.

2001 yılında Bağdat Caddesi’ne taşınan mağaza, özellikle Asya yakasında haute couture gelinlik mağazaları arasında ismini en üst sıralara yazdırmayı başardı.

Bugün halen, Anne Günay Kocaoğlu’ndan bayrağı devralan, ailenin tek kızı olan Nazan Kocaoğlu, genç vizyonu ve tecrübeli ekibi ile modern mağazasında gelinlerin rüyalarını gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

Nazan KOCAOĞLU

GÜN & AY’ın hikayesi anneden kıza geçen bir başarı hikayesi aslında

02.

Her gelinle yeniden keşfettiğimiz ve bizi tazeleyen farklı hayatlara ait binlerce hikaye. Gelin adayı GÜN & AY’ın kapısından adımını attığı ilk an aramızda çok özel ve tanıdık bir bağ oluşur ve gelinin o bembeyaz rüyasını gerçekleştirmek için tüm ekip ilk provadan düğün gününe kadar hazırladığımız ilk gelinlik gibi özenle ve sevgiyle hareket eder.

Tabi ki en önemlisi seçimler...Biliyorsunuz ki hayat seçimlerden ibaret. İşte bizi yani GÜN & AY’ı farklı kılan da bu. Size, gelinlerimize sizi yıllardır tanıyormuşçasına ama aynı zamanda 25 seneyi aşan tecrübemizle hiç kimsenin görmediği özgün bir açıyla bakıp ihtiyacınız olanı görebiliyoruz ve en doğru seçimleri yapmanıza eşlik ediyoruz.

Mutluluğa giden güzel günlerinizde her daim yanınızda olmak dileğiyle.

 

Instagram

BİZİ TAKİP EDİN

TWITTER